صفحه اصلی » دریافت فرم

دریافت فرم

Language Academy مؤسسه ایست با دو محور مهارت و دانش. لذا تمرکز ما در جذب همکاران جدید بر افرادی است که هر دو عنصر یاد شده را توامان داشته باشند. با توجه به نوع مراجعان به مرکز و شرکت کنندگان دوره های آموزشی، تلاش ما بر این است که محیطی آرام و فراخور آنان فراهم سازیم.

 

بخش آموزش و ثبت نام

فرصت شغلی برای دو نفر نیروی خانم به عنوان منشی Front Desk برای بخش آموزش و ثبت نام وجود دارد. دارا بودن روابط عمومی، منش، ادبیات و صدای خوب برای پاسخگویی به مخاطبین حضوری و تلفنی از الزامات متقاضیان محترم این شغل می باشند. اگر چه آشنایی با زبان انگلیسی از شروط این شغل نیست، اما طبیعتاً مطلوب است.

از متقاضیان محترم دعوت می گردد فرم زیر را که مخصوص جمع آوری اطلاعات متقاضیان "منشی Front Desk" می باشد تکمیل و ارسال نمایند. اطلاعات بیشتر در خود فرم موجود است.

دریافت فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان "منشی Front Desk"

دریافت فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان 'منشی Front Desk'

 

مدرسین

تدریس در برخی از دوره ها مانند آمادگی IELTS نیازمند مهارتهای خاص می باشند که از متفاضیان تدریس در آنها انتظار می رود در بالاترین سطح ممکن برآورده سازند.
 


در صورتی که
به تدریس در دوره های مختلف Language Academy علاقه مندید، از شما دعوت می کنیم فرم زیر را تکمیل و همراه با تصویر مدارک تخصصی و حرفه ای کسب شده به آدرس
ebi@tahasoni.com ارسال فرمایید. تیم راهبری آکادمی در هنگام نیاز به جذب مدرسین جدید تقاضاهای رسیده را بررسی و بر اساس نوع مهارتها و تخصص مورد نیاز، با شما تماس خواهند گرفت. پس از شرکت در مصاحبه اولیه و دو آزمون تعیین مهارت زبانی و تدریس، از شما دعوت خواهد شد تا در جلسه ای با شرکت تعدادی از اعضای تیم راهبری و آموزش آکادمی، مهارتهای تدریس خود را ارائه فرمایید. متقاضیان موفق در این مراحل به همکاری دعوت خواهند شد.
 

دریافت فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان تدریس

دریافت فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان تدریس

بالا