صفحه اصلی » آکادمی زبان » درباره Language Academy

درباره Language Academy

درباره Language Academy

Language Academy یا LA از گروهی از محققین ، مدرسین و مدیران برجسته آموزشی تشکیل شده است. این آکادمی تحت نظارت آموزشی آقایان دکتر رضا مهدویان، دکتر حسام الدین شهریاری و مهندس ابراهیم تحصّنی ، دوره های گسترده آموزش زبان انگلیسی، آمادگی برای آزمون IELTS و تربیت مدرس زبان را ارائه می کند.

در طراحی محیط آکادمی، نیازها و روحیات آموزشی بزرگسالان در نظر گرفته شده و حاصل کار، آرامش و تمرکز بر یادگیری روزافزون است. ناظرین آکادمی برخلاف رویه معمول، با بررسی سوابق و شایستگی های منحصر به فرد هر یک از اعضای کادر آموزشی و مطالعه کیفیت کار و میزان رضایت زبان آموزان از هر یک، آنها را به عضویت در آکادمی دعوت می نمایند. در نتیجه، آکادمی زبان به یکی از منسجم ترین و باکیفیت ترین گروه های آموزش زبان در کشور مبدل گشته است که در آن، کیفیت منحصر به یک یا چند ترم نیست، بلکه زبان آموزان به طور پیوسطه با مدرسین طراز اول در کلاسها روبرو می گردند.

 درباره Language Academy

 

مأموریت این گروه، ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و دوره های آمادگی برای آزمونهای بین المللی با بالاترین کیفیت ممکن و با بهره گیری از گروهی از بهترین مدرسین و متخصصین در امر آموزش بر اساس تجارب موفق گذشته است.

بالا