Language Academy | English Courses

کتابهای English Result راهی نو برای آموختن زبان انگلیسی پیش پای علاقه مندان قرار می دهند.

نویسندگان Result در انتشارات آکسفورد به جای بخشهای طولانی و خسته کننده، هر درس را در قالب دو صفحه با تصاویر و نکات بسیار جذاب آموزشی تنظیم کرده اند تا انگیزه و توان یادگیری شما را چندین برابر کنند.

لذت یادگیری زبان انگلیسی با Result در استفاده هوشمندانه مؤلفان آن از تصاویر و نوشتار هدفمند نهفته است.

سری Result موفقیت زبان آموزان را با بنانهادن تمرینات بر متون اصلی و برگرفته از منابع واقعی تضمین می کند.

همچنین، این مجموعه یکی از کاملترین بسته های یادگیری زبان را با استفاده از کتابهای درسی و تمرینی، DVDهای کلاسی و همچنین DVDهای مخصوص خود زبان آموز در اختیار شما قرار می دهد. وب سایت این مجموعه نیز لذت این تجربه آموزشی منحصر به فرد را صدچندان می سازد.

 

 

Directors of Studies:

Ebrahim Tahasoni, Cert TESOL, CPE, Ac. IELTS Band 9

Hesam Shahriari, Ph.D. in Applied Linguistics

Teachers:

 - Ms M. Adibnia
 - Ms F. Hosseinzadeh
 - Mr E. Kamalizadeh
 - Mr Keshmiri
 - Mr M. M. Salehi, FCE
 - Dr R. Mahdavian
 - Dr H. Shahriari
 - Mr E. Tahasoni

 

 دوره های زبان انگلیسی بهار 94
برای متقاضیان سطوح elementary تا proficiency
با متدها و منابع کاملاً به روز و مدرسین
برجسته و حرفه ای
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دوره های زبان انگلیسی

با شرکت در این دوره‌ها علاقمندان به زبان انگلیسی می‌توانند در محیطی آرام زیر نظر استادان حرفه‌ای آکادمی، زبان انگلیسی را به خوبی فرا گیرند.

- پیشرفت فوق سریع
دوره های Crash Course در Language Academy به صورت فوق فشرده، کاملا با توجه به نیازهای زبانی و محدودیتهای زمانی متقاضیان مهاجرت و شرکت در آزمونهای بین المللی مانند IELTS و TOEFL طراحی شده اند.

- تمرکز بر مکالمه با درکنار مهارتهای ضروری
سیستم آموزش آکادمی به صورت کاملاً زبان‌آموز محور تنظیم شده است و بنیان فراگرفتن زبان بر مکالمه نهاده شده. در نتیجه، فعالیتهای کلاسی به شیوه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند که آموختن و تمرین مهارتهای مختلف زبانی با استفاده حداکثری از مهارتهای شنیداری و گفتاری انجام شود.

- هدف: انگلیسی
مدرسین آکادمی بر حفظ جوّ انگلیسی در کلاسها تأکید فراوان دارند و صحبت به زبان انگلیسی در کلاسها یک اصل بنیادین در Language Academy است.

- اساتید برتر برای تمام سطوح
یکی از اصول حرفه‌ای آکادمی LA این است که از ابتدای راه تا بالاترین سطح، بهترین خدمات آموزشی توسط مدرسین زبده و حرفه‌ای به زبان‌آموزان ارائه شود و دانشجویان آکادمی هرگز در اختیار مدرسین متوسط و بی تجربه قرار نگیرند. از دیدگاه یک محیط کار، Language Academy محلی برای تجربه اندوزی مدرسین زبان نیست و همکاران حرفه ای و متخصص ما برای حفظ و ارتقای مهارت تدریس و دانش زبانی خود، به شکل مداوم در بازآموزی‌ها و کارگاه‌های آکادمی شرکت می‌کنند و در محیطی کاملاً رقابتی، خود را در معرض سنجش پیوسته دپارتمان قرار می‌دهند.

دوره عمومی فوق فشرده Crash Course

Language Academy دوره‌ای را برای علاقه‌مندان به آموختن زبان انگلیسی تدارک دیده که در آن، دانش زبانی و مهارتهای مورد نیاز برای تعامل و ارتباط با دنیا در سطح استاندارد جهانی از مقدماتی تا انتهای متوسطه آموزش داده می‌شوند.

در طراحی این دوره ها، نیازهای زبانی و محدودیتهای زمانی متقاضیان مهاجرت و شرکت در آزمونهای بین المللی مانند IELTS و TOEFL کاملا لحاظ شده اند.

این دوره های به صورت مجموعه ای سه ترمی طراحی شده اند: ترم اول دو سطح elementary و pre-intermediate را بطور کامل و در عرض تنها چهارماه (به جای یک تا دوسال مرسوم) پوشش می دهد. ترمهای دوم و سوم نیز به ترتیب سطوح intermediate و upper-intermediate را در بر می گیرند.

دوره های Crash به صورت کاملاً فشرده و چهار جلسه معادل شش ساعت در هفته برگزار می شوند:

    دوره Crash One شامل سطوح Elementary و Pre-Intermediate، مناسب برای زبان آموزان با پایه ضعیف یا نسبتاً ابتدایی. شرکت کنندگان در پایان این دوره می توانند جهت کسب نمرات IELTS تا باند 5 مستقیماً وارد دوره هایآمادگی IELTS شوند، و یا برای تقویت پایه زبانی برای کسب نمرات بالاتر در دوره Crash Two شرکت نمایند.

    دوره Crash Two سطح Intermediate مناسب برای زبان آموزان با پایه زبانی پیش متوسطه که قصد شرکت در دوره های آمادگی آزمونهای IELTS و TOEFL برای کسب نمرات بین پنج و نیم تا شش را دارند بالاتر، و یا شرکت در دوره آمادگی آزمون FCE را دارند.

    دوره Crash Three سطح Upper-Intermediate مناسب برای زبان آموزان با پایه زبانی متوسط که قصد شرکت در دوره های آمادگی آزمونهای IELTS و TOEFL برای کسب نمرات بین شش و نیم تا هفت را دارند و یا می خواهند در دوره آمادگی آزمون FCE شرکت نمایند.

علاوه بر کتاب اصلی دوره، منابع vocabulary و الکترونیک مرتبط با دوره نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

دوره عمومی Crash Course

نام دوره

طول دوره

کتاب اصلی دوره

Crash One

چهارماه


Elementary

 


Pre-Intermediate

Crash Two

چهارماه


Intermediate

Crash Three چهارماه


Upper-Intermediate

دوره های پیشرفته

برای زبان‌آموزانی که می‌خواهند فراتر از نیازهای روزمره و برای ارتباطات پیشرفته شغلی یا آکادمیک به آموختن زبان انگلیسی ادامه دهند، Language Academy دوره پیشرفته را ارائه می‌دهد.

این دوره بر ارتقای مهارتهای چهارگانه گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن  برپایه استفاده صحیح و جامع از کلمات و گرامر زبان انگلیسی تأکید داشته و مدرسین آن همگی از زبده‌ترین متخصصان آموزش زبان در مشهد هستند.

سیستم این دوره به گونه‌ای بسته شده که راه را برای شرکت در جدیدترین ویرایش‌های آزمون‌های FCE و CAE دانشگاه کمبریج هموار می‌کند. در نتیجه به لطف شهرت جهانی این دانشگاه و اعتبار بین‌المللی و مادام‌العمر این مدارک، شما دست‌آوردی قابل توجه و چشمگیر برای اثبات مهارت و دانش خود در همه جای دنیا در اختیار خواهید داشت.

دوره های پیشرفته

نام دوره

طول دوره

طول هر ترم

کتاب اصلی دوره

FCE

(Upper Intermediate)

چهار ترم

(FCE1 - FCE4)

28 جلسه

Objective First
(3rd Edition, 2013)

CAE

(Advanced)

پنج ترم

(CAE1 - CAE6)

24 جلسه

Objective Advanced
(3rd Edition, 2013)

CPE

(Profeciency)

چهار ترم

(CPE1 - CPE4)

20 جلسه Cambridge English: Proficiency (CPE) Masterclass (2012)

دوره های بحث و گفتگو

کلید تمرین مؤثر مهارتهای گفتاری عبارت است از داشتن یک محیط جذاب، هم‌صحبتی‌های با‌انگیزه، موضوعات جالب و مدرّس به‌روز.

از همین رو، دوره‌های Thematic Discussion (بحث موضوعی) با کارت‌های بحث و گفتگوی اختصاصی آکادمی و موضوعاتی که دائماً به روز می‌شوند، محیطی بی‌نظیر برای تمرین صحبت کردن به زبان انگلیسی فرهم می‌آورند.

این دوره‌ها با مدیریت اساتید دارای لهجه‌های استاندارد و متنوع، با تأکید بر روان صحبت کردن (Fluency) و استفاده صحیح از کلمات جدید در قالب هر موضوع (Vocabulary Accuracy) برگزار می‌شوند.

دوره های Thematic Discussion

نام دوره

ظرفیت دوره

طول هر ترم

مرجع اصلی دوره
(برای دریافت کلیک کنید)

TD

Thematic Discussion

12

شرکت‌کننده

10 جلسه

Language Academy Theme Sheets

 

مشخصات دوره های موجود برای ثبت نام

نام دوره

آغاز دوره

ظرفیت کل

 

Crash 2 خرداد 94 12 نفر